החלפות והחזרות
לנוחיותכן מצורפת מדיניות החלפות והחזרות.
כל שאלה תוכלו לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 03-6723410

- ניתן להחזיר פריט שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התווית מחוברת לבגד - תוך 30 יום מקבלתו.
- החזר כספי יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי בו בוצעה העסקה, וזאת בתוך 14 ימי עסקים ממועד קבלת הפריט שביקשה הלקוחה להשיב לחברה.
- החזר כספי ניתן עפ"י חוק מסכום קנייה בסך 50 ש"ח.
- פריט שמחירו מתחת ל- 50 ש"ח זיכוי בגינו יינתן כזיכוי לאתר.
- לא יינתן זיכוי/קרדיט/החזר כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

איך מחזירים?
הכי פשוט שיש! בחבילה שהגיעה אליך יש טופס החזרה. שולחים את הפריט אלינו עם הטופס באמצעות דואר ישראל/שליח עד הבית. כאשר החבילה תגיע אלינו, נטפל בה תוך 10 ימי עסקים ונעדכן אותך במייל על סיום הטיפול - נוכל להחליף את המידה או הצבע של הפריט במידה והוא קיים במלאי. אם תהיי מעוניינת בפריט אחר, תקבלי קרדיט לקנייה נוספת באתר בסכום הפריט אותו החזרת. אם תרצי, תוכלי לקבל זיכוי כספי בהתאם לתקנון החברה (קישור לתקנון: http://www.foreveryoung.co.il/regulations ).
 
החזרות או החלפות יתבצעו באמצעות אחת מן האפשרויות הבאות:
  • שליח עד הבית – אפשרות זו כרוכה בתשלום של 29 ₪.
    במידה והינך מעוניינת לבצע החזרה או החלפה של פריט מכל סיבה שהיא, אנא צרי קשר טלפוני עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון 03-6723410 או דרך המייל cs@foreveryoung.co.il על מנת לתאם מועד לאיסוף/החלפת הפריטים ע"י שליח.

  • הגעה לאחד מסניפי הרשת – אפשרות זו אינה כרוכה בתשלום נוסף
    במידה והינך מעוניינת לבצע החזרה או החלפה של פריט מכל סיבה שהיא, ניתן להגיע לאחד מסניפי הרשת בצירוף חשבונית הקנייה שהתקבלה במייל ולבצע החלפה או קבלת החזר כספי.

  • דואר ישראל - אפשרות זו כרוכה בתשלום של 19 ₪.
    במידה והינך מעוניינת לבצע החזרה או החלפה של פריט מכל סיבה שהיא, כל שעלייך לעשות הוא לשלוח את הפריט/ים אלינו, בצירוף המדבקה עם כתובתנו ופתק ההחלפה המצורפים לחבילה, דרך דואר ישראל, ברגע שהחבילה תגיע  אלינו, ניצור איתך קשר במייל או בטלפון. 

- מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק ממבצע/סייל והלקוחה הביעה עניין להחזירם- החזרתם תתאפשר עד 7 ימי עסקים. הלקוחה תקבל החזר כספי בניכוי של 
 5% משווי הפריט או בניכוי של 100 ש"ח- הזול מביניהם. במידה ותבחר בקבלת זיכוי כספי לשימוש באתר (קרדיט)- שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם- ללא ניכוי.
- פריטים המוגדרים עדינים - משמע, שעלולים להישבר או להינזק בשליחה - ניתן להחזיר במשרדי החברה (רח' התחייה 16, תל אביב), עד 14 יום מרגע קבלת החבילה.
- עפ"י החוק, הלבשה תחתונה, בגדי ים, גרביונים, תכשיטים, אקססוריז (כולל אביזרי פורים), מוצרי איפור וטיפוח - אינם ניתנים להחזרה ו/או להחלפה.
Back to Top